Аналітик Solana налаштований на «значне зростання ціни на 53%», пояснює чому

Аналітик пояснив, як Solana може налаштуватися на значний крок на 53% на основі моделі симетричного трикутника, що формується на її ціновому графіку.

Нещодавно Солана подорожував усередині симетричного трикутника

У новій публікації на X аналітик Алі Мартінес обговорив закономірність, яка нещодавно сформувалася в щоденному графіку цін Solana. Модель технічного аналізу (TA), про яку йде мова, є «симетричним трикутником», який, як випливає з назви, виглядає як трикутник.

Трикутна форма складається з двох збіжних ліній тренду, причому верхня лінія з’єднує послідовні нижчі максимуми, а нижня — більш високі мінімуми. Ключовою особливістю цього шаблону є те, що ці лінії наближаються одна до одної приблизно під однаковим нахилом (звідси «симетричний» у назві).

Як і в інших моделях TA, коли ціна активу консолідується в регіоні, обмеженому цими лініями тренду, опір, ймовірно, буде на верхньому рівні, а підтримка на нижньому.

Прорив будь-якої з цих ліній може свідчити про продовження тенденції в цьому напрямку. Природно, прорив вище трикутника може бути бичачим сигналом, тоді як зниження під патерном може призвести до ведмежого результату.

Подібно до симетричного трикутника, в TA існують інші візерунки трикутників. Кілька популярних включають висхідний і спадний трикутники. Ці моделі відрізняються від симетричного трикутника тим, що одна з їхніх ліній тренду паралельна осі часу.

Тепер ось діаграма, якою поділився аналітик, яка показує симетричний трикутник, усередині якого торгувалась одноденна ціна Solana протягом останніх кількох місяців:

Симетричний трикутник СоланаСхоже, що останніми днями ціна монети наближається до нижньої межі |Джерело: @ali_charts на X

Як показує наведений вище графік, нещодавно Солана наближався до вершини цієї моделі симетричного трикутника. У міру того як консолідація стає більш жорсткою, природним чином стає більш вірогідним вихід з моделі.

Як згадувалося раніше, яка з двох ліній, з якої відбувається прорив, визначає напрямок, у якому буде рухатися потенційна ціна. «Стежте за рівнями підтримки 143 долари та рівнями опору 178 доларів, щоб визначити напрямок тренду SOL», — зазначає Алі.

З діаграми видно, що Solana наразі плаває біля кінцевої лінії, тому незабаром може відбутися повторне тестування. Якщо бичачий імпульс має повернутися до монети, цей повторний тест має бути успішним.

Довжина ходів, що є результатом прориву симетричного трикутника, може бути такою ж, як і висота трикутника. У випадку цього симетричного трикутника Солани висота означає коливання ціни на 53%, тому Алі вважає, що прорив також налаштує монету на рух подібного масштабу.

Ціна SOL

Solana пережила не найкращі часи протягом останніх кількох тижнів, оскільки її ціна зараз впала до 149 доларів. Залишається з’ясувати, чи змінить долю монети майбутній повторний тест підтримки Symmetrical Triangle.

Діаграма цін SolanaСхоже, що ціна монети знизилася за останні кілька днів |Джерело: SOLUSD на TradingView

Оцените автора
CryptoHamster.org
Добавить комментарий